
Ригель для компресійного замку RZ C1.1245, вигин 12 мм
- В наявності 6120 од.
- Код: RZ0001001
16,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ригель для компрессионного замка RZ C1.1245 – это стандартный ригель для механического замка.
Применение языка на замков поворотно-прижимных
Устанавливается на следующие изделия ЛЮБЫХ производителей:
- замки поворотно-прижимные,
- замки для кабин и генераторов,
- замки ручки для электрошкафов с тягами и без тяг.
Особенности стального языка
- Одноточечный.
- Со стопом.
- Подходит под квадратный штифт.
Характеристики RZ C1.1245
| Артикул | CH (мм) | L (мм) | Толщина (мм) | Ширина максимальная (мм) |
| RZ C1.1245 | 12 | 45 | 3 | 19 |
Купити ригель для компресійного замку ви можете прямо зараз. Телефон менеджера +38 050 432 83 04. Доставка по всій Україні зі складу в Харкові.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RZ |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 45 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Ширина | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вигин | 12 мм |
| Матеріал виробу | Сталь оцинкована |
| Колір | Матовий хром |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16,80 ₴


