

Ручка на двері на планці CLASS KEDR 62.323 WC SN/CP, комплект (2 шт.), сатин/хром
- В наявності 10 од.
- Код: RZ0000971
350 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 200 ₴
Ручка на двері на планці KEDR 62.323 WC SN/CP – це виріб дверної фурнітури, призначений для зручного відкриття/закриття дверей.
Застосування ручки на планці
- Двері міжкімнатні, дерев'яні, ДСП.
- Догляд передбачає тільки протирання сухою ганчіркою. Використання хімічних засобів з агресивним складом не рекомендується, щоб уникнути псування покриття.
Характеристики CLASS KEDR 62.323 WC SN/CP
Матеріал: алюмінієвий сплав.
Покриття: гальванічне.
Довжина: 165 мм.
Міжосьова відстань: 62 мм.
Тип: натискна.
Колір: сатин/хром.
Кріплення: на металовироби.
Кількість отворів для кріплення: 2.
Комплект
Ручки на планці 2 шт.
Стрижень для ручок.
Стяжні гвинти.
Комплект шурупів.
Комплект гужонів.
Шестигранний ключ.
Купити ручку на двері на планці в роздріб за вигідною ціною ви можете в нашому інтернет-магазині. Оформіть замовлення онлайн або телефонуйте менеджеру. Організуємо швидку доставку по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CLASS |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Поворотна |
| Тип ручки | На планці |
| Колір | Сатин |
| Спосіб установки | Накладний |
| Розміри | |
| Ширина розетки/планки | 37 мм |
| Висота розетки/планки | 165 мм |
| Міжосьова відстань | 62 мм |
| Основні атрибути | |
| Застосування замку | Дерев'яні двері, Металеві двері |
| Форма ригелю | Циліндрична |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Механізм секретності | Циліндровий |
- Ціна: 350 ₴


