Циліндр профільний RZ 35х45 Al-Zn SN, 5 ключів, колір Ni сатин
- Немає в наявності
- Код: RZ0001506
96,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 200 ₴
Циліндр профільний RZ 35х45 Al-Zn SN відноситься до аксесуарів для двосторонніх замків.
Аналог циліндру ключ ключ Sherlock, Kale, Fuaro та ін.
Застосування дверного секрету
Для дверей з металу, дерева, пластика з двостороннім замиканням. Монтується на врізні замки з циліндровим механізмом.
Переваги циліндру ключ ключ
- Універсальність.
- Легкий монтаж.
- Недорога ціна.
Характеристики секрету для замка врізного
- Матеріал корпусу: алюміній/цинковий сплав
- Матеріал втулки: алюміній/цинковий сплав
- Секретність: 1000 комбінацій
- Тип: ключ/ключ
- Колір: нікель сатиновий
- Наявність поворотника: немає
Комплектація RZ 35х45 Al-Zn SN
5 комп'ютерних ключів на 6 пінів.
Для того, щоб купити циліндр профільній в Україні за найкращою ціною, ви можете зробити замовлення через кошик або зателефонувати нашому менеджеру. Телефон +38 067 571 78 70.
Склад знаходиться в Харкові. Організуємо швидку доставку по Україні.
У нашому інтернет-магазині промислової фурнітури доступні інші циліндри для замків.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RZ |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 32.8 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Кількість ключів в комплекті | 5 шт. |
| Тип | Циліндр |
| Ширина | 16.8 мм |
| Матеріал вставки | Цинковий Сплав |
| Матеріал корпусу | Алюміній/цинковий сплав |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Колір | Нікель сатин |
- Ціна: 96,60 ₴


