
Врізний циліндровий замок CAM 5062 ET CP (корпус), хром
- В наявності 36 од.
- Код: RZ0000209
105 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Врізний циліндровий замок CAM 5062 ET CP (корпус) відноситься до виробів дверної фурнітури.
Колір торцевої (лицьової) планки хром.
Застосування
Призначений для дерев'яних і металевих дверей. Під фалевую ручку.
Переваги
- Легкий монтаж.
- Недорога ціна.
- Уніфіковані посадкові розміри.
Комплектація
Корпус с торцевою планкою. Без відповідної планки.
Циліндр для цього замку купується окремо.
Купити в Україні врізний циліндровий замок за кращою ціною ви можете в нашому інтернет-магазині.
Забрати в Харкові із складу можна самовивезенням. Виконаємо швидку доставку по усій Україні.
У нас ви можете вибрати іншу дверну фурнітуру недорого.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CAM |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Вихід ригеля | 18 мм |
| Клас захисту замку | 2 |
| Кількість ригелів | 3 |
| Міжосьова відстань | 62 мм |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Застосування замку | Дерев'яні двері, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Додаткові | |
| Backset | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 105 ₴


