
Замок сувальдний врізний Class 1082
- Немає в наявності
- Код: RZ0001353
121,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Замок сувальдний врізний Class 1082 відноситься до виробів дверної фурнітури.
Застосування
Призначений для металевих дверей і корпусів.
Характеристики основні
- Форма ригелів: циліндри
- Материал ригелів: сталь
- Кількість ригелів: 3
Переваги
- Легкий монтаж.
- Недорога ціна.
- Уніфіковані посадкові розміри.
Комплектація
Без ключів.
Купити в Україні врізний замок для дерев'яних дверей за дуже вигідною ціною ви можете в нашому інтернет-магазині.
Забрати в Харкові із складу можна самовивезенням. Виконаємо швидку доставку по усій Україні.
У нас ви можете вибрати інші врізні замки недорого.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CLASS |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Вихід ригеля | 22 мм |
| Діаметр ригеля | 10 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Застосування замку | Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 121,80 ₴


