
Замок трубчастий RZ L2188-21-M 20 мм, 90⁰, 2 ключа латунь
- В наявності 3019 од.
- Код: RZ0001014
126 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 200 ₴
Замок трубчастий RZ L2188-21-M – це елемент промислової фурнітури. Призначений для металевих меблів.
Застосування врізного замку
Вендінгове обладнання: для ігрових автоматів, для кавових автоматів, для платіжних терміналів та ін.
Промислова корпусні меблі: електротехнічні та телекомунікаційні шафи, бокси та ін.
Виробниче технологічне обладнання.
Не рекомендуємо цей замок для меблів з ДСП та дерева. Для цього у нас є меблеві замки.
Переваги замку тубулярного
Надійність, міцність.
Високе число відкриттів.
Висока секретність: 1500 комбінацій.
Особливості
Повністю металевий замок з латунним ключем.
Ригель має отвір для з'єднання з механізмом тяги.
Комплектація RZ L2188-21-M
2 ключа, латунь
Щоб придбати замок трубчастий, оформіть замовлення в кошику.
Якщо у вас залишилися питання, звертайтеся за телефоном/в Вайбере/Телеграмі: +38 050 432 83 04.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RZ |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Висота по різьбленню | 20 мм |
| Довжина ригелю L | 40 мм |
| Ключів в комплекті | 2 шт. |
| Кількість секретів | 1500 |
| Матеріал ключа | Латунь |
| Матеріал корпусу | Цинковий сплав |
| Матеріал ригелю | Сталь |
| Посадковий отвір | 16 x 19 мм |
| Кут повороту ригелю | 90⁰ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту | IP54 |
- Ціна: 126 ₴


