
Виступ з сталі для замку RZ C1.2445, на електрошафа, вигин 24 мм
- В наявності 578 од.
- Код: RZ0001007
19,32 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Виступ з сталі для замку RZ C1.2445 – це стандартний ригель для механічного замка.
Застосування ригеля для врізного замка на електрошафи
Встановлюється на такі вироби БУДЬ-яких виробників:
- замки поворотно-притискні,
- замки для кабін та генераторів,
- замки ручки (поворотні рукояті) для електрошаф з тягами і без тяг.
Особливості аксесуара для замку
- Зі стопом.
- Одноточковий.
- Підходить під квадратний штифт.
Характеристики RZ C1.2445
| Артикул | CH (мм) | L (мм) | Товщина (мм) | Максимальна Ширина (мм) |
| RZ C1.2445 | 24 | 45 | 3 | 19 |
Купити виступ з сталі для замку ви можете прямо зараз. Телефон менеджера +38 050 432 83 04. Доставка по всій Україні зі складу в Харкові.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RZ |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 45 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Ширина | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вигин | 24 мм |
| Матеріал виробу | Сталь оцинкована |
| Колір | Матовий хром |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19,32 ₴


