
Ригель замку електрошафи RZ C1.1445, вигин 14 мм
- В наявності 1906 од.
- Код: RZ0001002
16,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ригель замку електрошафи RZ C1.1445 – це стандартний ригель для механічного замка.
Застосування мови на замків на чверть повороту
Встановлюється на такі вироби БУДЬ-яких виробників:
- замки поворотно-притискні,
- замки для кабін та генераторів,
- замки, ручки для електрошаф з тягами і без тяг.
Особливості сталевого оцинкованого мови
- Одноточковий.
- Зі стопом.
- Підходить під квадратний штифт.
Характеристики RZ C1.1445
| Артикул | CH (мм) | L (мм) | Товщина (мм) | Максимальна Ширина (мм) |
| RZ C1.1445 | 14 | 45 | 3 | 19 |
Купити ригель кривий ви можете прямо зараз. Телефон менеджера +38 050 432 83 04. Доставка по всій Україні зі складу в Харкові.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RZ |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вигин | 14 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал виробу | Сталь оцинкована |
| Колір | Матовий хром |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16,80 ₴


