
Ригель со стопом RZ C1.0445, изгиб 4 мм
- В наявності 2990 од.
- Код: RZ0000997
10,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ригель зі стопом RZ C1.0445 – це стандартний ригель для механічного замка.
Застосування мови для замку на чверть повороту
Встановлюється на такі вироби БУДЬ-яких виробників:
- замки поворотно-притискні,
- замки для кабін та генераторів,
- замки, ручки для електрошаф з тягами і без тяг.
Особливості кривого мови
- Одноточковий.
- Зі стопом.
- Підходить під квадратний штифт.
Характеристики RZ C1.0445
| Артикул | CH (мм) | L (мм) | Товщина (мм) | Максимальна Ширина (мм) |
| RZ C1.0445 | 4 | 45 | 3 | 19 |
Купити ригель зі стопом сталевий ви можете прямо зараз. Телефон менеджера +38 050 432 83 04. Доставка по всій Україні зі складу в Харкові.
ригель
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RZ |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 45 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Ширина | 19 мм |
| Вигин | 4 мм |
| Матеріал виробу | Сталь оцинкована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Матовий хром |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10,50 ₴


