Дверний секрет RZ 35х45, сплав Zn, під комп'ютерний ключ, 80 мм
- Немає в наявності
- Код: RZ0000531
120,96 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 200 ₴
Дверний секрет RZ 35х45 належить до аксесуарів для двосторонніх замків.
Аналог циліндра Sherlock, Kale ключ; Fuaro та ін.
Застосування секрету для замка
Для дверей із металу, дерева, пластику з двостороннім замиканням. Монтується на врізні замки з циліндровим механізмом.
Переваги профільного циліндра
- Універсальність.
- Легкий монтаж.
- Недорогий ціна.
Характеристики секрету для замка врізного
- Матеріал корпусу: цинковий сплав
- Матеріал втулки: цинковий сплав
- Секретність: 1000 комбінацій
- Тип: ключ/ключ
- Колір: нікель
- Наявність поворотника: немає
Комплектація RZ 35х45
5 комп'ютерних ключів на 6 пінів.
Для того, щоб купити дверний секрет в Україні за найкращою ціною, ви можете зробити замовлення через кошик або зателефонувати нашому менеджеру. Телефон +38 050 432 83 04.
Склад міститься в Харкові. Організовуємо швидку доставку по Україні.
У нашому інтернет-магазині промислової фурнітури доступні інші циліндри для замків.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RZ |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 32.8 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Кількість ключів в комплекті | 5 шт. |
| Тип | Циліндр |
| Ширина | 16.8 мм |
| Матеріал вставки | Цинковий Сплав |
| Матеріал корпусу | Цинковий Сплав |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Колір | Нікель |
- Ціна: 120,96 ₴


