Секрет дверної RZ 35х35, сплав Zn, 70 mm, 5 ключів
- Немає в наявності
- Код: RZ0000530
120,96 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Секрет дверної RZ 35х35 відноситься до аксесуарів для двосторонніх замків.
Аналог циліндра Kale ключ ключ або Fuaro 70 mm.
Застосування циліндра для врізного замку
Для дверей з двостороннім замиканням. Монтується на врізні замки з циліндровим механізмом.
Переваги профільного циліндра
- Надійність.
- Легкий монтаж.
- Недорога ціна.
Характеристики секрету для замку
- Матеріал корпусу: цинковий сплав
- Матеріал втулки: цинковий сплав
- Секретність: 1000 комбінацій
- Тип: ключ/ключ
- Колір: нікель
- Наявність поворотника: немає
Комплектація RZ 35х35
5 комп'ютерних ключів на 6 пінів.
Для того, чтобы купить секрет дверной в Украине по лучшей цене, вы можете сделать заказ через корзину или позвонить нашему менеджеру. Телефон +38 050 432 83 04.
Склад находится в Харькове. Организуем быструю доставку по Украине.
В нашем интернет-магазине промышленной фурнитуры доступны другие секреты замков двери.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RZ |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 32.8 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Кількість ключів в комплекті | 5 шт. |
| Тип | Циліндр |
| Ширина | 16.8 мм |
| Матеріал вставки | Цинковий Сплав |
| Матеріал корпусу | Цинковий Сплав |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Колір | Нікель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120,96 ₴


